Valentínska večera pre dvoch

 

 

Valentínska večera pre dvoch

 

Ako staré príslovie hovorí, láska prechádza cez žalúdok. Presvedčte sa s nami, že správne naservírované jedlá zintenzívnia chvíle lásky a vzbudia vášeň v partneroch. Odštartujte skvelý večer u nás.

Tu je niekoľko tipov z našej VALENTĺNSKEJ PONUKY, ktoré dodajú vašej láske krídla:

Šampanské a bublinky = nápoj lásky

je to tradičné afrodiziakum. Alkohol aj v malom množstve vylepší náladu a odbúra zábrany, uvoľňuje a prispieva k odviazanosti.

Zeler – má povesť afrodiziaka pre mužov

Iba uvoľnený a dobre naladený muž je dokonalý milenec.

Koreniny (ružové korenie, kurkuma, šalvia) – hrejivé a povzbudzujúce vlastnosti, zvyšujú vzrušenie a prebúdzajú túžbu po láskaní.

Slivky – symbolizujú šťastie, lásku a plodnosť

Kakao a čokoláda = nápoj bohov (z kakaových bôbov)

                                 – povzbudzuje silu lásky a túžby, prebúdza vášeň

 

Afrodiziakálnych potravín je veľké množstvo, záleží len na vašej chuti, ktoré vyskúšate a naservírujete svojmu partnerovi.


VALENTĺNSKA MENU PONUKA

Prípitok:

  • Španielský sekt s mätou a citrónovým sirupom (aj nealkoholické)

Predjedlo:

  • Zelerová krémová polievka s indickým šafránom a bylinkovou krustou
  • Paté z údenej makrely so stopkovým zelerom a chlebovým chipsom

Hlavný chod:

  1. Kuracie stehienko plnené šalviou a parmskou šunkou, zemiakový koláčik gratinovaný so smotanou a bylinkami (180g/150g)
  2. Marinovaná bravčová panenka v ružovom korení s rosé šampanským vellouté a pučené restované zemiaky so slaninkou (160g/150g)
  3. Steak z hovädzej sviečkovice so slivkovou omáčkou na červenom víne a badiáne s rumovými hrozienkami, grilované zemiaky s rukolou (160g/150g)

Dezert:

  • Banánovo – karamelový dezert s čokoládovou zmrzlinou a domácou piškótou
  • Miešané tropické ovocie s mascarpone zapekané s omáčkou Sabayon

Valentínska večera je 3-chodové menu spolu s prípitkom. Na 1 osobu pripadá prípitok (alko/nealko forma), 1 predjedlo, 1 hlavný chod, 1 dezert z ponuky. Cena závisí od hlavného chodu, s ohľadom na gantlemanov cenovú ponuku zasielame až na Vašu žiadosť formou e-mailu. Odporúčame rezervácie vopred, vzhľadom na obmedzený počet miest. Ponuka je platná od 13.2. do 15.2.2015.

Príjem rezervácií:

+421 940 504 404

penzion@sentami.sk

 

Aj napriek starým prísloviam, veľkou pravdou je, že lepším afrodiziakom ako jedlo je žena! Doprajte jej preto oddych a nechajte starosti okolo varenia na nás. Užite si Vašu romantickú večeru!

 

S láskou

tím SENTAMI