Penzión SENTAMI bol vybudovaný v roku 2014 ako vysnívaný dar rodičov odovzdať toto „dielo“ ďalej svojím deťom. Otec s mamou sa venujú kulinárstvu už dlhé roky a svoje deti tiež viedli v týchto šľapajách.

Milan Pavelčík a Helena Pavelčíkova – rodičia. V oblasti pohostinstva a služieb podnikáme od roku 1992. Hoci začiatky boli ťažké, vždy keď bol priestor posunúť sa ďalej, nikdy sme nezaváhali aj napriek rizikám. Až teraz sa však naše vízie a nápady menia na realitu. Dlhoročné skúsenosti spolu s tvrdou prácou a vytrvalosťou, nám dopriali splnenie nášho sna- SENTAMI.

Milan Pavelčík – starší syn. Vyučený kuchár/časník a však vždy som oblečený len v kuchárskom oblečení. Gastronómií sa venujem viac ako 14 rokov. Prešiel som rôznymi podnikmi, každý s osobitým štýlom varenia. Doležitou skúsenosťou je 6 rokov práce v luxusnom **** hoteli v Žiline, kde som získal prax, zručnosť a vedomosti zo zážitkovej gastronómie. Moju kuchyňu ochutnali aj prezident SR, mnohí ďaľší politici, Karel Gott, či slovenská futbalová reprezentácia.

Tomáš Pavelčík- mladší syn. Po ukoncení štúdia v odbore kuchár, som začal svoje skúsenosti zbierať v reštauračných zariadeniach v okolí Žiliny. Využil som príležitosť vycestovať. V Londýne som strávil 3 roky v prestížnych reštauráciach (The Gherkin 40-30, Paramount), kde so sa mal možnosť stretnúť s pravým ‘’fine dinning’’. Za najvačší úspech pokladám spoluúčasť na príprave slávnostného obeda pre anglickú kráľovnú Elizabeth ll.

Helena Šottníková – dcéra. Od malička som bola vedená k rodinným hodnotám. Starala sa o mladších bratov a vždy som bola nápomocná mame v domácnosti. Kedže nie som vyučená kuchárka, profesionálnu kuchyňu prenechávam bratom a budem dbať o chod a komfort ubytovania.

 

20150103_140229

SPOLU TVORÍME SENTAMI

Chceme, aby nás práca neustále bavila a mali možnosť sa naplno prejaviť.