Valentín 2017

Valentínska večera pre dvoch

AMOR je boh nežnej lásky medzi partnermi. V starogréckej mytológii je však aj stelesnením pudovej potreby bohov a ľudí spájať sa. Stante sa aj vy malým bohom s našou pomocou. Aj tento rok sme pre Vás pripravili božské kombinácie chutí, vôní a afrodiziák v našom valentínskom menu. Oslávte sviatok zamilovaných pri večeri s mihotavým svetlom sviečok a spoločnosti jeden druhého.


VALENTĺNSKA MENU PONUKA

Prípitok:

  • Španielsky sekt s  malinovými ľadovými kockami (aj nealkoholické)

Amuse Bouche:

  • Domáca tortellína plnená zmesou baby špenátu a parmezánu

Predjedlo:

  • Quenelle z modrého syra obalené vlašskými orechmi, nakladané hrozno, brioche
  • Šalát so zelených lístkov s kúskami údeného pstruha, dresingom a pečivom

Hlavný chod:

  1. Marinovaná bravčová panenka s omáčkou zo zeleného korenia, jahôd a brandy, domáce zemiakovo-bylinkové krokety (160g/150g)
  2. Grilovaný losos marinovaný s koriandrom a citrónom, podávaný so smotanovým špenátom a parmezánovou polentou (160g/150g)
  3. Steak z hovädzej sviečkovice pripravený Sous Vide- s višňovou redukciou s horkou čokoládou, zemiakovo-batátový koláčik s parmezánom (160g/150g)
  4.                                         !len na predobjednávku!                                                                                                 Konfitované jahňacie lýtko s rozmarínom a bielym vínom, podávané s opečenou koreňovou zeleninou a zemiakovo-paštrnákovým pyré (200g/150g)

Dezert:

  • Vanilla Bourbon Panna Cotta s jahodovou omáčkou a domácim biscuitom
  • Limetkový cheesecake, oatmeal korpus, kandizovaný pomaranč

Valentínska večera je 4-chodové menu spolu s prípitkom. Na 1 osobu pripadá prípitok (alko/nealko forma), 1 amuse bouche, 1 predjedlo, 1 hlavný chod, 1 dezert z ponuky. Cena závisí od hlavného chodu, s ohľadom na gantlemanov cenovú ponuku zasielame až na Vašu žiadosť formou e-mailu alebo telefonicky. Odporúčame rezervácie vopred, vzhľadom na obmedzený počet miest. Rezervované stoly nastierame tématicky. Ponuka je platná od 14.2. do 19.2.2017.

Príjem rezervácií:

+421 940 504 404

penzion@sentami.sk

Láska by predsa mala byť naším chlebom každodenným, ale prečo si jej nedopriať 14.2. o máličko viac?!

 

S láskou

tím SENTAMI